Poznaj Firmę
Ogrzewanie podłogowe
Opakowania RTV i AGD
Styropian budowlany
Park maszyn
Certyfikaty
Partnerzy
Kontakt

Ogrzewanie podłogowe


 

STYROSYSTEM DUO - system składa się z formowanych piankowych płyt ze styropianu i foli polistyrenowej co zapewnia doskonałe mocowanie rur, możliwość poruszania się po płycie oraz pewne uszczelnienie zabezpieczające przed wodą z jastrychu i wilgocią .

STYROSYSTEM PLUS - system składa się z formowanych piankowych płyt polistyrenowych z rowkami. Do nich wprowadzane są ocynkowne lub aluminiowe przewodzące
ciepło blachy, w które wprowadzone są rury grzejne. Po rozłożeniu płyt styropianowych system pokrywany jest blachami, które przenoszą równomiernie ciepło przekazywane z rur.

STYROSYSTEM PP - płyta gładka rolowana wykonana
ze styropianu EPS 100 wytwarzanego wg PN-EN 13163 oklejonego folią polipropylenową w kolorze szarym (metalizowanym). Płyta posiada nadruk w kształcie prostokątów które umożliwiają dokładne i szybkie ułożenie rur grzewczych.

STYROSYSTEM PE - płyta gładka rolowana wykonana
ze styropianu EPS 100 wytwarzanego wg PN-EN 13163 oklejonego folią polietylenową z laminatem w kolorze szarym (metalizowanym). Płyta posiada nadruk w kształcie prostokątów które umożliwiają dokładne i szybkie ułożenie rur grzewczych.

STYROSYSTEM PLUS - System montażu na sucho S 28/14 ogrzewanie i chłodzenie >>>


Szczepanów, ul. Kasztanowa 1a, 55-300 Środa Śląska, tel. +48 733 464 888